Zajęcia pokazowe

  • Sprawdź, w jakiej szkole organizujemy najbliższe Zajęcia Pokazowe!
    Podczas zajęć pokazowych dzieci będą mogły przekonać się, na czym polegają nasze zajęcia, a rodzice dowiedzą się, jak uczymy matematyki i logiki zgodnie z innowacyjną metodyką Math Circle. Opowiemy jak to się dzieje, że po naszych zajęciach słabi uczniowie zaczynają rozumieć matematykę, a przeciętni stają się prymusami. W celu zapisania dziecka na bezpłatny dzień otwarty należy wypełnić formularz.

    SP 319

    SP 319

    I-II klasa
    Programowanie
    Data:
    2019.09.20
    Godzina:
    12:45
    Adres:
    SP nr 319 ul. Związku Walki Młodych 10, Warszawa

    Zapisz się

    SP 319

    III - IV klasa
    Programowanie
    Data:
    2019.09.20
    Godzina:
    13:50
    Adres:
    SP nr 319 ul. Związku Walki Młodych 10, Warszawa

    Zapisz się
  • W naszych Centrach Edukacyjnych regularnie organizujemy bezpłatne zajęcia pokazowe z matematyki i programowania komputerów.
    Przyjdź, spróbuj i zdecyduj, czy chcesz do nas dołączyć! W tym dniu dzieci będą mogły przekonać się, na czym polegają nasze zajęcia z matematyki lub programowania komputerowego. W tym czasie rodzice dowiedzą się, jak uczymy matematyki i logiki zgodnie z innowacyjną metodyką Math Circle. W celu zapisania dziecka na bezpłatne zajęcia pokazowe należy wypełnić formularz.

    CE Dąbrowa Górnicza CE Gdańsk CE Kraków Prądnik Biały CE Mokotów CE Praga Południe CE Sochaczew CE Śródmieście CE Słupsk CE Tarchomin CE Targówek CE Turek CE Ursus CE Ursynów CE Wawer CE Łódź Family School CE Łódź SP 46 w Łodzi Ce Łódź SP5 Zgierz

    CE Łódź Family School

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.16
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    Senatorska 11 Łódź

    Zapisz się

    CE Mokotów

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.16
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    SSP nr 26 STO ul. Rakowiecka 32, Warszawa

    Zapisz się

    CE Mokotów

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.16
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    SSP nr 26 STO ul. Rakowiecka 32, Warszawa

    Zapisz się

    CE Łódź Family School

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.16
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Senatorska 11 Łódź

    Zapisz się

    CE Wawer

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.17
    Godzina:
    16.45
    Adres:
    Wawerskie Centrum Kultury ul. Żegańska 1a Warszawa

    Zapisz się

    CE Wawer

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.17
    Godzina:
    17.45
    Adres:
    Wawerskie Centrum Kultury ul. Żegańska 1a Warszawa

    Zapisz się

    CE Wawer

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.17
    Godzina:
    18.45
    Adres:
    Wawerskie Centrum Kultury ul. Żegańska 1a Warszawa

    Zapisz się

    CE Słupsk

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.17
    Godzina:
    16:00
    Adres:
    Centrum Nauki i Rozwoju, ul. Filmowa 1, 76-200 Słupsk

    Zapisz się

    CE Słupsk

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.17
    Godzina:
    16:45
    Adres:
    Centrum Nauki i Rozwoju, ul. Filmowa 1, 76-200 Słupsk

    Zapisz się

    CE Słupsk

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.17
    Godzina:
    17:30
    Adres:
    Centrum Nauki i Rozwoju, ul. Filmowa 1, 76-200 Słupsk

    Zapisz się

    CE Słupsk

    12 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.17
    Godzina:
    18:15
    Adres:
    Centrum Nauki i Rozwoju, ul. Filmowa 1, 76-200 Słupsk

    Zapisz się

    CE Łódź Family School

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.17
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    ul. Senatorska 11 Łódź

    Zapisz się

    CE Łódź SP 46 w Łodzi

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    15:50
    Adres:
    Kpt. Franciszka Żwirki 11/13, 90-528 Łódź

    Zapisz się

    CE Łódź SP 46 w Łodzi

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    16:40
    Adres:
    Kpt. Franciszka Żwirki 11/13, 90-528 Łódź

    Zapisz się

    CE Łódź SP 46 w Łodzi

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    17:30
    Adres:
    Kpt. Franciszka Żwirki 11/13, 90-528 Łódź

    Zapisz się

    CE Łódź SP 46 w Łodzi

    12 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    18:20
    Adres:
    Kpt. Franciszka Żwirki 11/13, 90-528 Łódź

    Zapisz się

    CE Kraków Prądnik Biały

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    Szkoła Języków Obcych Infinity ul. Bociana 6 Kraków

    Zapisz się

    CE Kraków Prądnik Biały

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    17:45
    Adres:
    Szkoła Języków Obcych Infinity ul. Bociana 6 Kraków

    Zapisz się

    CE Kraków Prądnik Biały

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    18:30
    Adres:
    Szkoła Języków Obcych Infinity ul. Bociana 6 Kraków

    Zapisz się

    CE Kraków Prądnik Biały

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    19:15
    Adres:
    Szkoła Języków Obcych Infinity ul. Bociana 6 Kraków

    Zapisz się

    CE Kraków Prądnik Biały

    6 - 7 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    Szkoła Języków Obcych Infinity ul. Bociana 6 Kraków

    Zapisz się

    CE Kraków Prądnik Biały

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    17:45
    Adres:
    Szkoła Języków Obcych Infinity ul. Bociana 6 Kraków

    Zapisz się

    CE Kraków Prądnik Biały

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    18:30
    Adres:
    Szkoła Języków Obcych Infinity ul. Bociana 6 Kraków

    Zapisz się

    CE Kraków Prądnik Biały

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    19:15
    Adres:
    Szkoła Języków Obcych Infinity ul. Bociana 6 Kraków

    Zapisz się

    CE Ursynów

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok 2 Warszawa

    Zapisz się

    CE Ursynów

    12 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok 2 Warszawa

    Zapisz się

    CE Ursynów

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok 2 Warszawa

    Zapisz się

    CE Targówek

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    16.45
    Adres:
    Centrum Hulajnoga ul. Łokietka 1 03-590 Warszawa

    Zapisz się

    CE Ursynów

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok 2 Warszawa

    Zapisz się

    CE Targówek

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    17.45
    Adres:
    Centrum Hulajnoga ul. Łokietka 1 03-590 Warszawa

    Zapisz się

    CE Ursynów

    6 - 7 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok 2 Warszawa

    Zapisz się

    CE Ursynów

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    18:00
    Adres:
    al. KEN 95 kl. 18a lok 2 Warszawa

    Zapisz się

    CE Targówek

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.18
    Godzina:
    18.45
    Adres:
    Centrum Hulajnoga ul. Łokietka 1 03-590 Warszawa

    Zapisz się

    CE Łódź SP5 Zgierz

    6 - 7 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.19
    Godzina:
    15:50
    Adres:
    ul. 1 Maja 63

    Zapisz się

    CE Łódź SP5 Zgierz

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.19
    Godzina:
    16:40
    Adres:
    ul. 1 Maja 63

    Zapisz się

    CE Łódź SP5 Zgierz

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.19
    Godzina:
    17:25
    Adres:
    ul. 1 Maja 63

    Zapisz się

    CE Łódź SP5 Zgierz

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.19
    Godzina:
    18:15
    Adres:
    ul. 1 Maja 63

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.19
    Godzina:
    16.30
    Adres:
    ul. Nowy Świat 51 lok. 8 Warszawa

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.19
    Godzina:
    17.40
    Adres:
    ul. Nowy Świat 51 lok. 8 Warszawa

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.19
    Godzina:
    18.45
    Adres:
    ul. Nowy Świat 51 lok. 8 Warszawa

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.19
    Godzina:
    16.30
    Adres:
    ul. Nowy Świat 51 lok. 8 Warszawa

    Zapisz się

    Ce Łódź SP5 Zgierz

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.19
    Godzina:
    16:15
    Adres:
    ul. 1 Maja 63

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.19
    Godzina:
    17.40
    Adres:
    ul. Nowy Świat 51 lok. 8 Warszawa

    Zapisz się

    Ce Łódź SP5 Zgierz

    12 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.19
    Godzina:
    17:15
    Adres:
    ul. 1 Maja 63

    Zapisz się

    CE Śródmieście

    12 - 13 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.19
    Godzina:
    18.45
    Adres:
    ul. Nowy Świat 51 lok. 8 Warszawa

    Zapisz się

    CE Turek

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.20
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Milewskiego 9 62-700 Turek

    Zapisz się

    CE Turek

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.20
    Godzina:
    16:30
    Adres:
    ul. Milewskiego 9 62-700 Turek

    Zapisz się

    CE Turek

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.20
    Godzina:
    17:30
    Adres:
    ul. Milewskiego 9 62-700 Turek

    Zapisz się

    CE Turek

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.20
    Godzina:
    17:30
    Adres:
    ul. Milewskiego 9 62-700 Turek

    Zapisz się

    CE Ursus

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.20
    Godzina:
    17:00
    Adres:
    Ursus, Dom Kultury Kolorowa, ul. gen. K. Sosnkowskiego 16

    Zapisz się

    CE Ursus

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.20
    Godzina:
    17:50
    Adres:
    Ursus, Dom Kultury Kolorowa, ul. gen. K. Sosnkowskiego 16

    Zapisz się

    CE Ursus

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.20
    Godzina:
    18:40
    Adres:
    Ursus, Dom Kultury Kolorowa, ul. gen. K. Sosnkowskiego 16

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.20
    Godzina:
    16.45
    Adres:
    ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 9 lok. 37 Warszawa

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.20
    Godzina:
    18.00
    Adres:
    ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 9 lok. 37 Warszawa

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.20
    Godzina:
    19.00
    Adres:
    ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 9 lok. 37 Warszawa

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    6 - 7 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.20
    Godzina:
    16.45
    Adres:
    ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 9 lok. 37 Warszawa

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.20
    Godzina:
    18.00
    Adres:
    ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 9 lok. 37 Warszawa

    Zapisz się

    CE Praga Południe

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.20
    Godzina:
    19.00
    Adres:
    ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 9 lok. 37 Warszawa

    Zapisz się

    CE Gdańsk

    6 - 7 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.21
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    Gdańsk ul. Czesława Miłosza 51b/57

    Zapisz się

    CE Gdańsk

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.21
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    Gdańsk ul. Czesława Miłosza 51b/57

    Zapisz się

    CE Gdańsk

    10 - 12 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.21
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    Gdańsk ul. Czesława Miłosza 51b/57

    Zapisz się

    CE Gdańsk

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.21
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    Gdańsk ul. Czesława Miłosza 51b/57

    Zapisz się

    CE Gdańsk

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.21
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    Gdańsk ul. Czesława Miłosza 51b/57

    Zapisz się

    CE Gdańsk

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.21
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    Gdańsk ul. Czesława Miłosza 51b/57

    Zapisz się

    CE Gdańsk

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.21
    Godzina:
    13:00
    Adres:
    Gdańsk ul. Czesława Miłosza 51b/57

    Zapisz się

    CE Dąbrowa Górnicza

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.21
    Godzina:
    11:00
    Adres:
    Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 3 (lokal British School)

    Zapisz się

    CE Sochaczew

    5 - 6 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.21
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Kordona Janickiego 3, Sochaczew (Szkoła Językowa British School)

    Zapisz się

    CE Sochaczew

    8 - 10 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.21
    Godzina:
    11:30
    Adres:
    ul. Kordona Janickiego 3, Sochaczew (Szkoła Językowa British School)

    Zapisz się

    CE Dąbrowa Górnicza

    4 - 5 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.21
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 3 (lokal British School)

    Zapisz się

    CE Dąbrowa Górnicza

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.21
    Godzina:
    12:00
    Adres:
    Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 3 (lokal British School)

    Zapisz się

    CE Dąbrowa Górnicza

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.21
    Godzina:
    13:00
    Adres:
    Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 3 (lokal British School)

    Zapisz się

    CE Dąbrowa Górnicza

    12 - 13 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.21
    Godzina:
    14:00
    Adres:
    Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 3 (lokal British School)

    Zapisz się

    CE Tarchomin

    8 - 9 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.22
    Godzina:
    10:00
    Adres:
    ul. Myśliborska 98G, Warszawa

    Zapisz się

    CE Tarchomin

    6 - 7 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.22
    Godzina:
    09:10
    Adres:
    ul. Myśliborska 98G, Warszawa

    Zapisz się

    CE Tarchomin

    8 - 9 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.22
    Godzina:
    10:50
    Adres:
    ul. Myśliborska 98G, Warszawa

    Zapisz się

    CE Tarchomin

    10 - 11 lat
    Matematyka
    Data:
    2019.09.22
    Godzina:
    11:40
    Adres:
    ul. Myśliborska 98G, Warszawa

    Zapisz się

    CE Tarchomin

    10 - 11 lat
    Programowanie
    Data:
    2019.09.22
    Godzina:
    12:30
    Adres:
    ul. Myśliborska 98G, Warszawa

    Zapisz się
  • Obserwuj, w których szkołach aktualnie organizujemy Dni Matematyki!
    Dni Matematyki to zajęcia z matematyki prowadzone w klasach I-III w różnych szkołach w Warszawie i Krakowie. W tym dniu wszyscy uczniowie mają szanse przekonać się, na czym polegają zajęcia Matplanety, siedząc w swoich klasach.